حمایت از شورای نگهبان،حمایت از قانون اساسی و اسلام است
52 بازدید
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

    امروز همه ما مسلمانان وظیفه داریم که برای دفاع از حیثیت نظام و انقلاب اسلامی، از شورای نگهبان حمایت کنیم، چون حمایت از شورای نگهبان حمایت از قانون اساسی و اسلام است. 

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی، امام جمعه شهرستان رضوانشهر در گفتگو با سرویس استان‌های خبرگزاری حوزه، با اشاره به روز 26 تیرماه، سالروز تشکیل شورای نگهبان، گفت: حقیقت وجود این نهاد، نظارت و بررسی قوانین مجلس می‌باشد، تا تمام قوانین در کشور 100 درصد اسلامی باشد.

وی ادامه داد: برای استمرار و برقراری نظام اسلامی وجود شورای نگهبان ضرورتی اجتناب ناپذیر است و این که برخی بر طبل عدم قبول شورای نگهبان می‌کوبند به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

امام جمعه شهرستان رضوانشهر افزود: امروز همه ما وظیفه داریم که برای دفاع از حیثیت نظام و انقلاب اسلامی، از شورای نگهبان حمایت کنیم؛ چون حمایت از شورای نگهبان، حمایت از قانون اساسی و اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی، با بیان این که اسلاميت و جمهوريت نظام، هردو در قانون اساسي ما آمده گفت: شوراي نگهبان نشان داده است که به وظايفش با كمال دقت عمل  کرده است.

وی در آخر سخنان خود انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را مدنظر قرار داد و خاطرنشان کرد: در انتخابات اخير رياست جمهوري، شوراي نگهبان زير بمباران شديد تبليغاتي دشمنان انقلاب و نظام اسلامي و بعضی گروه هاي زياده خواه قرار داشت اما این شورا با دقت و ظرافت مثال زدني به وظايف قانوني خودش عمل كرد و تحت تاثير جوسازي ها و تبليغات سوء قرار نگرفت.