حمله آمریکا به سوریه به معنای کندن گور اسرائیل است
56 بازدید
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

حمله آمریکا به سوریه به معنای کندن گور اسرائیل است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه رضوانشهر تصریح کرد: در صورت حمله آمریکا به اسرائیل حزب الله با نشانه رفتن اسرائیل، اهداف رژیم صهیونیستی را منهدم خواهد کرد و لذا حمله آمریکا به سوریه به معنای کندن گور اسرائیل است.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی، امام جمعه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از گیلان با اشاره به تهدیدهای جنگ طلبانه آمریکا علیه سوریه، اظهار کرد: امروز سوریه خط مقدم کشورمان است و تهدید سوریه به یک معنا تهدید جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه منافع دو کشور ایران و سوریه را به هم وابسته دانست و ابراز داشت: البته عملی شدن تهدیدهای نظامی در سوریه با توجه به موانع موجود، بعید به نظر می رسد چه اینکه نه در سازمان ملل در این زمینه اجماعی وجود دارد و نه حتی کشورهای متحد آمریکا تاکنون به جمع بندی مشخصی رسیده اند.

امام جمعه رضوانشهر خاطرنشان کرد: اگر آمریکا در خصوص سوریه دست از پا خطا کند و بخواهد تهدید جنگی خود را عملی کند باید منتظر این باشد که اسرائیل به زودی نابود شود.

وی تصریح کرد: بدون تردید در صورت حمله آمریکا به اسرائیل حزب الله نیز عکس العمل نشان خواهد داد و با نشانه رفتن اسرائیل، اهداف رژیم صهیونیستی را در خاک فلسطین اشغالی منهدم خواهد کرد و لذا حمله آمریکا به سوریه به معنای کندن گور اسرائیل است.

پایان پیام//

(منبع : خبرگزاری شبستان)